• info@estetikmerkezleri.net
 • 0544 234 50 78

KATEGORİLER

 •  Cild Yaşlanması ve Kırışmasını Yavaşlatma

  25 Mayıs 2020 12:28 DEVAMINI GÖR
 • Diz ve Dirseklerde Oluşan Koyu Lekelerden Kurtulmanın Yolları

  25 Mayıs 2020 12:19 DEVAMINI GÖR
 • Koltuk Altı Kararmasını Önlemek İçin Etkili Yöntemler

  25 Mayıs 2020 12:13 DEVAMINI GÖR
 • Somon DNA Uygulaması Nedir?

  25 Mayıs 2020 12:01 DEVAMINI GÖR
 • Estetik Çılgınlığı

  9 Mayıs 2020 15:26 DEVAMINI GÖR
 • En Sık Yapılan Makyaj Hataları

  9 Mayıs 2020 15:23 DEVAMINI GÖR
 • Hızlı Kilo Verdiren Diyetler

  9 Mayıs 2020 15:21 DEVAMINI GÖR
 • Dövme Sildirmek Veya Yaprımak

  9 Mayıs 2020 15:17 DEVAMINI GÖR
 • Sağlıklı Doğal Bronzlaşmak

  9 Mayıs 2020 15:12 DEVAMINI GÖR
 • Diş Temizletmek

  9 Mayıs 2020 15:05 DEVAMINI GÖR

HABERLER

 Cild Yaşlanması ve Kırışmasını Yavaşlatma

 Cild Yaşlanması ve Kırışmasını Yavaşlatma

İnsan doğar, büyür ve ölür. Bu doğal yaşam felsefesinin vazgeçilmez bir sonucudur. Fakat insanlar yaşadığı her dilimi sağlıklı yaşamak ve her daim çevresine güzel görünmek ister. Bu olmazsa olmazsa istek hiçbir insanın hayır diyemeyeceği bir arzudur. Lakin insanoğlu yaşının ilerlemesiyle birlikte cildinde bir takım değişikliklere maruz kalmaktadır. Öyle ki; kimi insanlar yaşını göstermez. Olduğundan ya […]

Diz ve Dirseklerde Oluşan Koyu Lekelerden Kurtulmanın Yolları

Diz ve Dirseklerde Oluşan Koyu Lekelerden Kurtulmanın Yolları

  Cilt güzelliğini olumsuz yönde etkileyen durumlardan birisi de çeşitli nedenlere bağlı olarak diz ve dirseklerde oluşan kararmalardır. Özellikle yaz aylarında daha çok göz batan bu cilt sorununun temel nedeni cildin sürekli sürtünmesine bağlı olarak deri yüzeyinin tahriş olmasıdır. Bunun yanında genetik nedenler, uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmak, cilt kuruluğu, aşırı kilolar, hormonal dengesizlik, […]

Koltuk Altı Kararmasını Önlemek İçin Etkili Yöntemler

Koltuk Altı Kararmasını Önlemek İçin Etkili Yöntemler

Koltuk altı bölgesinde kötü bir görünüm oluşmasına neden olan bu koyu leke aşırı terleme, jilet kullanımı, yanlış epilasyon uygulamaları, çok fazla deodorant sıkılması veya ağdaya bağlı olarak meydana gelebilmektedir.

Somon DNA Uygulaması Nedir?

Somon DNA Uygulaması Nedir?

Somon DNA tedavisi işlemi uygulayacak uzmanların cilt üzerindeki incelemeleri sonucunda 1 hafta ile 3 hafta aralığında yapılmaktadır. Bu seanslar yine cildin yapısına bağlı olarak minimum 1 seans maksimum 5 seans olarak belirlenmektedir.

Estetik Çılgınlığı

Estetik Çılgınlığı

Estetik operasyonlar her bölgeye uygulanabilen yöntemlerdir. Plastik cerrahinin gelişmesi ile birlikte, ameliyat yöntemleri ve ameliyatlarda kullanılan materyaller bile gelişerek değişmiştir.

En Sık Yapılan Makyaj Hataları

En Sık Yapılan Makyaj Hataları

Doğru makyajı yapmayı öğrendiğiniz zaman sokağa çıktığınızda yanlış makyaj yapan herkesi hemen anlayacaksınız. İşte en sık yapılan makyaj hataları.

Hızlı Kilo Verdiren Diyetler

Hızlı Kilo Verdiren Diyetler

Çoğu sağlık kuruluşu tarafından hızlı ve kalıcı kilo verdiren diyetler arasında sayılan Dukan diyetini deneyen insanların 4/3ünün olumlu sonuç aldığı da belirtiliyor.

Dövme Sildirmek Veya Yaprımak

Dövme Sildirmek Veya Yaprımak

Kişi yaptırmak istediği dövmeye karar verdiğinde bu konuda kesinlikle yasal izni olan bir uzmandan yardım almalıdır. Aksi taktirde ciltte geri dönülmesi mümkün olmayan kalıcı rahatsızlıklar ortaya çıkmaktadır.

Sağlıklı Doğal Bronzlaşmak

Sağlıklı Doğal Bronzlaşmak

Yaz aylarının geldiği şu günlerde kadın erkek birçok kişinin isteği güzel bir şekilde bronzlaşmak olmaktadır. Bronz teni seven kişiler için bir fırsat yaratan yaz aylarında bronzlaşmak doğru yöntemler uygulandığında oldukça kolay olacaktır. Bronzlaşmak için illa deniz kenarında saatler geçirilmesi gerekmemektedir. Fakat en popüler olan yöntem budur. Bronzlaşmak yerine sürekli kızardığını ve istediği bronzluğa ulaşamadığını düşünen […]

Diş Temizletmek

Diş Temizletmek

Diş temizletmek ile diş beyazlatma aynı işlem değildir! Evet, yine halk arasında bilinenin aksine diş temizletmek kesinlikle diş beyazlatmak değildir

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial