ALIN VE ŞAKAK GERME

Alın kısmında, normalde derinlik seviyesi her kişiye göre farklılık gösterebilen enine çizgiler yer almaktadır. Alın ve şakak germe ile bu kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz.

ALIN VE ŞAKAK GERME

Alın kısmında, normalde derinlik seviyesi her kişiye göre farklılık gösterebilen enine çizgiler yer almaktadır. Kaşlar arasında da bu çizgiler dikey bir hal almaktadır. Alın kısmı, cildi de yüz bölgesinde olduğu gibi yaşın ilerlemesine bağlı olarak sarkmaya ve gevşemeye başlamaktadır. Yani mevcut olan çizgiler de derinleşecektir. Zaman içerisinde kaşlar aşağıya doğru inmekte ve kişilerde yorgun bakışlı bir ifade meydana gelmektedir. Alın ve şakak germe operasyonu da bu doğrultuda tercih edilmesi mümkün hale gelecektir. Sigara, kötü beslenme, stres, düzensiz bir yaşam tarzı, hava kirliliği, cilt bakımının yetersiz olması ya da hiç yapılmaması, mimikler ve yer çekimi etkisi estetik bakımdan rahatsız edici bir sonucu kolaylaştırmaktadır.

Peki, kimler için bu ameliyat uygun nitelikler taşımaktadır? Bu operasyon genelde 30 yaş üstünde olan, başka herhangi bir sağlık sorunu olmayan kadın ve erkek hastalara uygulanabilir. Alın ve şakak germe operasyonu dâhilinde pek çok detayın yer aldığını da kesinlikle unutmamak gerekir. Bu nedenle uzman bir hekim kontrolüne ihtiyacınız olacaktır. Alın germe operasyonları ile alında bulunan çizgiler minimum hale getirilmektedir. Göz kısmının üstüne doğru sarkmış durumda olan kaşların kaldırılması da kişilere çok daha genç ve canlı bir bakış kazandıracaktır. Aynı anda da gözlerin yanında yer alan çizgilerin bir kısmı da önemli oranda giderilebiliyor.

alın ve şakak estetiği

Tüm bunların yanı sıra aşırı oranda sarkıklık varsa ve derinin çıkarılması gerekiyorsa eğer kesinlikle alın ve şakak germe operasyonu uygulanmaktadır. Klasik yöntemlerde saç çizgisinin yaklaşık 4-5 cm kadar gerisinde taç gibi bir iz kalacaktır. Fakat bu iz, saçlı derinin içinde gizlenmektedir. Bu operasyon uygulandığı zaman saçlı derilerde uzun süre devam eden geçici bir his kaybı olacaktır. Kaş aldırma operasyonu, alın germe operasyonu ile adeta iç içe geçmiş bir işlemdir. Üstelik kaş kaldırma operasyonuna da gerek duyulmayacaktır. Fakat alın germe operasyonu uygulanmadan yalnızca kaş kaldırma yönteminin uygulanması mümkündür. Sizler de bu konuda uzman hekimlerden destek alarak ihtiyaç duyduğunuz operasyonu sorunsuz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

  • Profesyonel bir kadronun hazırladığı dizi ve film müzikleri  dinleyebileceğiniz müzik ve video portalı.
  • Estetik merkezleri ve güzellik merkezlerinin tanıtımlarının yapıldığı sağlık portalı.
  • Hafta hafta hamilelik serüveninin anlatıldığı hafta hafta hamilelik takibi yapabileceğiniz sağlık sitemiz..
  • Sınav sonuçları TYT AYT ve LGS sonuçları ehliyet sınav sonuçları potalı.
  • Diyarbakır reklam hizmerleri ve Diyarbakır firmaları için kent rehberi.
  • Diyarbakır halı yıklama hizmeti veren firmaların tanıtım portalı.

  • 2015 Copyright , Estetik merkezleri rehberi. Mail: info@estetikmerkezleri.net