Diş Beyazlatma

  Profesyonel diş hekimleri tarafından uygulanan ve genellikle 1 saat süren işlemlerdir. Bu işlem sırasında, dişler zarara uğramaması için, özel bir koruyucu madde ile korunur ve dişlere beyazlatma jeli sürülür.

Diş Estetiği

 

Laminate Veneer

 

            Laminate Veneer tedavi yöntemi, diş estetiği konusunda en çok tercih edilen yöntemdir. Bu yöntem ile kötü gözüken dişler hızlı bir şekilde estetik bir görünüme kavuşacaktır. Bu yöntem sayesinde, belirgin lekeler, çarpık ve orantısız dişler, kısa bir süre içerisinde düzeltilebilmektedir. Porselen laminat venerler, diş yapısına göre değişkenlik gösterebilen maddelerden oluşmaktadır. Üstelik bu yöntem estetik bir diş görünümüne sahip olmak için, başlıca kullanılan yöntemdir. Dişlerin rengi ve görünümü değiştirilmek isteniyor ise, laminat vener uygun bir yoldur. Buna ek olarak dişlerin arasındaki bozukluklar ve ayrıklıklar da giderilmek isteniyor ise, bu yöntem tercih edilebilir. Tedavi süreci, yaklaşık 1 hafta sürmektedir.

 

 Diş Beyazlatma

 

           diş beyazlatma Profesyonel diş hekimleri tarafından uygulanan ve genellikle 1 saat süren işlemlerdir. Bu işlem sırasında, dişler zarara uğramaması için, özel bir koruyucu madde ile korunur ve dişlere beyazlatma jeli sürülür. Uygulanan özel bir ışık ile jel aktif olur ve dişler üzerine geçer. Tek seansta yapılan bu işlemler, ortalama 4 veya 5 ton açılır. Bu yöntem diş estetiği alanında sıkça tercih edilen bir uygulamadır. Ayrıca fiyatları biraz daha yüksek olabilir fakat kesin çözümler sunar. İstenilen dişlere ve gülüşe sahip olmak, bu yöntem ile mümkün kılınmıştır. Diğer tedavi yöntemlerinde, bir kaç seans ve saat gerekirken, bu işlem sadece 1 saatte tamamlanır.

 

 İmplant

 

            İmplant tedavisi, dişlerin fonksiyon ve estetiğini geri kazanmak için çene kemiğine koyulan bir titanyum silindirdir. Bu tedavi, yöntemi tek bir diş için de yapılabilir veya bir kaç dişi destelemek için de yapılabilir. Kısacası dişlerini kaybeden kişilere, geri kazanması için implant şansı verilir. Bireyler bu tedaviden sonra, hem istediği diş görünümüne sahip olacaktır, hem de sağlığına kavuşmuş olacaktır. İmplant tedavisi, eksik veya kaybedilen dişlerin yapay diş ile değiştirilme işlemidir. Sanılanın aksine, son derece ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Bu yöntem ile yapay bir diş takılır ve takılan dişler, sağlık açısından herhangi bir sorun oluşturmaz. Takılan dişler ile çiğneme ve kelimeleri telaffuz etme gibi hareketler sonucunda, hiç bir sorun olmayacaktır.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

  • Profesyonel bir kadronun hazırladığı dizi ve film müzikleri  dinleyebileceğiniz müzik ve video portalı.
  • Estetik merkezleri ve güzellik merkezlerinin tanıtımlarının yapıldığı sağlık portalı.
  • Hafta hafta hamilelik serüveninin anlatıldığı hafta hafta hamilelik takibi yapabileceğiniz sağlık sitemiz..
  • Sınav sonuçları TYT AYT ve LGS sonuçları ehliyet sınav sonuçları potalı.
  • Diyarbakır reklam hizmerleri ve Diyarbakır firmaları için kent rehberi.
  • Diyarbakır halı yıklama hizmeti veren firmaların tanıtım portalı.

  • 2015 Copyright , Estetik merkezleri rehberi. Mail: info@estetikmerkezleri.net