Diş Estetiği

Estetik diş hekimliği prosedürleri ile dişinizdeki bozuklukları düzelmesini sağlayabilir ve aynı gülüşünüzü aydınlatabilirsiniz.  Diş estetiği yalnızca gülüşünüzü değil aynı zamanda görünüşünü de değiştirerek iş ve sosyal hayatınızda da olumlu etkiler almanıza olanak sağlayacaktır.

diş estetiğiHerkes mükemmel bir gülümsemeye sahip olmak ister ancak dişteki renk ya da şekil bozuklukları beraberinde bireylerde psikolojik problemleri de ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle diş estetiği hem sağlık açısından hem de gülüşünüzü etkileyen bir faktör olmasından ötürü oldukça önemlidir. Diş hekimliğinde de gözlenen gelişmeler sayesinde dişinizdeki pozisyon, şekil ve renk bozuklukları estetik restoratif maddeler sayesinde kolaylıkla çözüme kavuşmaktadır. Dişinizin yapısı dışında sigara ve kahve gibi alışkanlıklarda dişinizde leke, kırık ve genel olarak kirli bir görüntü oluşturmaktadır. Son yıllarda diş hekimliğinde artış gösteren teknolojik ve restoratif tekniklerdeki gelişmeler sayesinde dişlerinizin orijinali kadar güçlü, renk değişimlerine dayanıklı yapıda olması sağlanır.diş estetiği

Estetik diş hekimliği prosedürleri ile dişinizdeki bozuklukları düzelmesini sağlayabilir ve aynı gülüşünüzü aydınlatabilirsiniz.  Diş estetiği yalnızca gülüşünüzü değil aynı zamanda görünüşünü de değiştirerek iş ve sosyal hayatınızda da olumlu etkiler almanıza olanak sağlayacaktır. Bilgisayar teknolojisindeki gelişmeler diş sağlığınızı yakından etkileyecek olan yenilikleri de tedavi başlamadan öncesi ve sonrası olarak görmenizi sağlayacaktır. Kötü görünün dişlerinizin hızlı, güvenli ve estetik olarak düzeltilmesini sağlayacak olan yöntemler arasında porselen laminat venerler ideal bir çözüm sağlamaktadır. Bu yöntem sayesinde aralıklı, çarpık, orantısız, lekeli, küçük ve yapısı bozulmuş dişleriniz düzeltilmektedir. Lekeli, zedelenmiş, çarpık ve boşluklu dişlerinizin estetik bir yapıya sahip olması için tercih edebileceğiniz birçok tedavi yöntemi yer almaktadır.

Diş görünümünüz sağlığınızı da yakından ilgilendirecek birçok hastalığı beraberinde getirebilir. Hem psikolojik olarak kendinizi iyi hissedebilmeniz içim hem de sağlıklı bir şekilde besinleri öğütebilmeniz açısından diş estetiği büyük önem taşımaktadır. Dişlerinizin estetik bir yapıda görünmesi aynı zamanda genç ve güzel görünmenizi de sağlayacaktır. Yüzünüzdeki gülümsenin en önemli unsuru olan dişlerinizin estetik bir görünüme sahip olması için tercih edeceğiniz tedavi yöntemleri arasında kompozit dolgu(bonding), diş beyazlatma ve laminate vernerler en popüler estetik tedavilerdir. Diş yapısına göre karar verilecek olan tedavi yöntemi sayesinde estetik bir görünüme sahip olabilirsiniz. Dişin estetik yapısını oluşturmak için tercih edeceğiniz tedaviler ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenerek eşsiz bir gülümsemeye sahip olmanızı sağlar.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

  • Profesyonel bir kadronun hazırladığı dizi ve film müzikleri  dinleyebileceğiniz müzik ve video portalı.
  • Estetik merkezleri ve güzellik merkezlerinin tanıtımlarının yapıldığı sağlık portalı.
  • Hafta hafta hamilelik serüveninin anlatıldığı hafta hafta hamilelik takibi yapabileceğiniz sağlık sitemiz..
  • Sınav sonuçları TYT AYT ve LGS sonuçları ehliyet sınav sonuçları potalı.
  • Diyarbakır reklam hizmerleri ve Diyarbakır firmaları için kent rehberi.
  • Diyarbakır halı yıklama hizmeti veren firmaların tanıtım portalı.

  • 2015 Copyright , Estetik merkezleri rehberi. Mail: info@estetikmerkezleri.net