Yüz Estetiği

YÜZ ESTETİĞİ Zamanın ve bir takım dış etkilerin olumsuz etkilediği cilde, yeni bir görüntü kazandırmak üzere gerçekleştirilen bir dizi tıbbi operasyonlara yüz estetiği adı verilir.


Yüz Estetiği

Yaşımızın ilerlemesiyle gerek dış etkenler gerekse yapımız gereği cildimizde zamanla yaşlanma belirtileri görülür ve ellili yaşlarda cildimiz son halini alır.  Birçok kişinin hayatı stres içinde geçer. Cildimizde stres yaşlanma belirtilerini tetikleyen en önemli faktörlerdendir. Güneş de yaşlanma belirtilerini tetikleyen bir diğer faktördür. Bu faktörler sayesinde cildimiz yaş ilerledikçe eski güzel görünümünü kaybeder.

 

yüz estetiği

Otuzlu yaşlara geldiğimizde ilk belirtileri hissederiz, özellikle bayanlar bu konuda erkeklere oranlara çok daha fazla yakınmaktadırlar. Zamanla cildimiz de gördüğümüz sarkıntılar, derin çizgiler kimin canını sıkmak ki. Bu durumu ötelemek cildimize yapılan iyi bakım ürünleri ile mümkündür. Kaçınılmaz olarak çizgiler ve sarkıntılar insanı psikolojik olarak da olumsuz yönde etkiler. Aslında tüm bu belirtiler yaşlanmanın getirdiği etkilerdir. Ancak bu çizgilerin, sarkıntıların kısacası yaşlanmanın belirtilerinin ortadan kaldırılması mümkündür. Yüz estetiği sayesinde zamana yenik düşen ve yaşlanma belirtilerinin en çok görüldüğü yüzümüz genç ve güzel bir görünüm alabilir. Bu değişim insanı hem ruhen hem bedenen yenilenmesini sağlar. İnsan bu sayede yeni bir görünüm kazanır ve zamana meydan okur.

Günümüzde bu operasyonlara ihtiyaç ve istek oldukça yoğunlaşmıştır. Yaşın ilerlemesiyle birlikte yüzdeki kemikler zayıflamakta ve değişmektedir. Yağ dokusu zayıflar ve yüz dolgunluğunu kaybeder. Deri kırışır ve sarkmaya başlar. Gözlerin etrafında, çenede, boyun bölgesinde, yanaklarda sarkmalar meydana gelir. Cilt düzgün görünümünü kaybeder ve yaşlı bir görünüm haline bürünür. Bu görünüm sonucunda kendini yaşlanmanın doğal akışına bırakanların yanı sıra, rahatsız olan ruhen de yıprananlar vardır. Zamanın bu yıprandırıcı etkisi sonucunda, kişiler sık sık bu operasyonlara başvurmaktadır. Yüz estetiği operasyonları fiyatlarının fazla cep yakmadığını siz sevgili bayanlara özellikle belirtmek isterim. 

            Bu alanda yüz estetiği, sağlık şartları uygun olan bütün kişilere uygulanabilmektedir. Bu operasyonlar özellikle yaşlanma belirtilerini ilk ve belirgin şekilde gözüken göz çevresindeki yaşlılık belirtilerini gidermek için yapılmaktadır. Yüz bölgesinde rahatsız olunan diğer bölgeler burun, çene ve boyun gibi sorun yaşanan yerlerde talebe göre uygulanabiliyor.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?

  • Profesyonel bir kadronun hazırladığı dizi ve film müzikleri  dinleyebileceğiniz müzik ve video portalı.
  • Estetik merkezleri ve güzellik merkezlerinin tanıtımlarının yapıldığı sağlık portalı.
  • Hafta hafta hamilelik serüveninin anlatıldığı hafta hafta hamilelik takibi yapabileceğiniz sağlık sitemiz..
  • Sınav sonuçları TYT AYT ve LGS sonuçları ehliyet sınav sonuçları potalı.
  • Diyarbakır reklam hizmerleri ve Diyarbakır firmaları için kent rehberi.
  • Diyarbakır halı yıklama hizmeti veren firmaların tanıtım portalı.

  • 2015 Copyright , Estetik merkezleri rehberi. Mail: info@estetikmerkezleri.net