• info@estetikmerkezleri.net
  • 0544 234 50 78

Neden EstetikMerkezleri.Net

Estetik Merkezleri

Biz Kimiz?

Biz; estetik ve güzellik adına tüm Türkiye’ye hatta dünyaya firmanızı tanıtan Estetik Merkezleri Tanıtım Rehberi’yiz

siz değerli firmalara da sayfamızda yer açarak firmanızı ziyaretçilerimize tanıtarak marka bilinirliğinizi arttırarak sektörünüzün önde gelen temsilcilerinden biri olma fırsatı sunuyoruz. Estetik merkezleri.Net bir Özgür Tokar projesidir.

Sayfamız estetik ve güzellik konulu yayınladığımız haber, makale, görsel medya araçlarıyla tanıtılmaktadır.

Sürekli güncellenen sayfamız aracılığıyla aylık binlerce ziyaretçiye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Siz değerli firma sahiplerinin sayfamızda yer alması sizlere etkili reklamı ekonomik ve profesyonel olarak yapma avantajı sağlayacaktır…

 

 

 

 Neden İnternet Reklamcılığı?

İnternetin hızlı gelişimi ile globalleşme süreciyle dünya küçük bir kasaba halini almıştır. Dünya Üzerinde en küçük bir bilgiye bile çok kısa sürede ulaşmak mümkün olmuştur. ” İnternet Reklamcılığı ” ile çok kısa sürede çok kişiye ulaşarak ürün ve hizmetlerin tanıtımını yapmak çok kolay ve ekonomik hale gelmiştir. Ölçülebilir, esnek ve doğrudan iletişime dayalı olması ile en etkili reklam alanlarından biri haline gelmiştir internet reklamcılığı.

 

Neden İnternet Reklamı Vermelisiniz?

İnternet artık markalar için alternatif bir pazarlama platformu olmaktan çıktı. Günümüzde neredeyse hayatımızın tamamına yön veren dijital dünya, pazarlama faaliyetlerinin de odağını oluşturuyor. Geleneksel reklam mecraları hala varlığını sürdürse de yapılan araştırmalar da gösteriyor ki bu alan yapılan reklam yatırımları her geçen gün azalıyor.

Türkiye’de 12 yaşın üzerindeki nüfusun 25 milyonu internet erişimine sahip. Bu nüfusun yaklaşık 18,5 milyonunu da 35 yaşın altında olan ve tüketim potansiyeli en yüksek grup oluşturuyor. Markaların bu grupta yer alan hedef kitlelerine ulaşabilmesi için internet reklamcılığı önem taşıyor. Peki bunun dışında markaların geleneksel reklamlar yerine internet reklamcılığını tercih etmesi için ne gibi nedenler var?

   1.Ölçülebilirlik

İnternet reklamcılığında hangi reklamın size yüksek dönüşüm sağladığını hangi platformda ne kadar etkileşim gerçekleştiğini net olarak görebilirsiniz. Böylece size en uygun kanalları belirleyebilir, çeşitli analizlerle müşteri kazanmak için yaptığınız harcamaların geri dönüşünü tespit edebilirsiniz.

Online reklamlar firmanıza daha etkili pazarlama stratejileri oluşturmak için geniş bir bakış açısı kazandırır. Geleneksel pazarlamada elinde hiçbir veri olmadan strateji oluşturmaya çalışan pazarlama uzmanlarının işi artık daha kolay

   2.Hedefleme

En değerli müşterilerinizin kimler olduğunu biliyor musunuz? Online reklamlar hedefleme ve yeniden hedefleme alternatifleriyle hem en değerli müşterilerinizi belirleme hem de müşteriye dönüştürebileceğiniz internet kullanıcılarına doğrudan ulaşmanıza yardımcı olur. İnternet reklamlarıyla; cinsiyet, bölge, eğitim, ilgili alanı gibi gruplandırmalarla belirleyebileceğiniz hedef kitlenize ulaşmanız çok kolay.

  3.Marka Bilinirliği

Online reklamlar web sitenize kaliteli trafik sağlayarak marka bilinirliğinizin artmasına yardımcı olur. Başarılı online hedefleme kampanyaları yapan şirketler, potansiyel müşterilerini etkileyecek kişiselleştirilmiş çeşitli kampanyalar ve rich media (zenginleştirilmiş medya) uygulamalarıyla marka ve müşteri arasında duygusal bir bağ kurmayı başarıyor.

   4.Esneklik

Televizyonda ya da yazılı medyada yer alan reklamlarda değişiklik yapmak ne kadar zorsa online reklam kampanyalarını güncellemek ve istediğiniz noktaları tekrar düzenlemek o kadar kolay. İnternet reklamcılığının geleneksel reklam kanallarıyla karşılaştırıldığında sahip olduğu bu esneklik birçok markaya avantaj sağlıyor. Müşteri ihtiyaçlarına ve marka stratejilerine uygun olarak yer ve zaman kısıt olmadan güncelleyebileceğiniz reklam kampanyaları yaptığınız yatırımın karşılığını tam olarak alabilmek için önemli bir nokta.

   5.Maliyet

Dijital kanallardaki reklamların maliyeti genellikle reklamın boyutu, konumu ya da performans bazlı olarak belirlenir. Hangi ücretlendirme şekli kullanılırsa kullanılsın internet reklamlarının maliyeti televizyon, radyo ya yazılı geleneksel reklam türlerinden çok daha düşük. Ayrıca geleneksel reklam kanallarında ödeme yapıldıktan sonra ücretlendirme konusunda herhangi bir değişiklik yapılması mümkün değilken, performans bazlı reklamlarda maliyeti sınırlandırmak için reklam verenler sonsuz bir özgürlüğe sahip.

  • Bir işletmenin bütün yönlerini tüm Türkiyeye hatta dünyaya tanıtarak işletmenizi kalıcı hale getirmek.
  •  Bizimle Birlikte İnternet Reklamcılığı ile sizi sektörünüzün önde gelen firmalarından biri yaparak fark yaratmak.
  • Siz firma sahiplerini hedef kitle ile direk buluşturarak iletişim kurabilmek.
  • Sınırsız Hizmetlerimizle reklamın her yönüyle ihtiyaçlarınıza cevap olmak.

Sayfamızdaki Üyelik Tipleri ve Verilen Hizmetler Nelerdir?

Sayfamızda tanıtımınızı yapabileceğiniz üyelik tipleri, vitrin bölümü ve reklam alanları mevcut olup bu bölümlerin siz değerli firma sahiplerine sunacağı sınırsız hizmetlerlerinden aşağıdaki gibi faydalanabilirsiniz.

 

  • Gold Üyelik: 6 Aylık  300 TL
  • GOLD Üyelik: Yıllık  500 TL
  • Vitrin Bölümü: Aylık 300 TL

 

Vitrin bölümü ana sayfamızda yer almış olup sayfamızı ziyaret eden herkes firmanızı logonuz ile görebilecektir. Ana sayfamızın vitrin bölümünde yer alabilmeniz için yukardaki üyelik paketlerinden birini satın almış olmanız gerekmektedir.

 

Reklam Alanları: Seçmiş Olduğunuz Yere Göre Ücretlendirilir.

Ana sayfamızda yüzlerce reklam alanı mevcut olup dilediğiniz yere firmanızı yerleştirebileceksiniz. Reklam alanı sadece bir firmaya ait olup rakiplerinize fark yaratacaksınız.